Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Praca od zaraz - Opiekun Osoby Starszej Niemcy 2016

Opis:

la naszych klientów w Polsce i za granicą zapewniamy legalne zatrudnienie opiekę koordynatora
Chętnie zapraszamy Panie zgłaszające się „Parami”- dwie panie mogą wymieniać się co dwa miesiące.

Opis stanowiska:
 Praca polega na zapewnieniu opieki i pomocy osobie starszej lub chorej w codziennych czynnościach takich jak pielęgnacja, prace domowe (przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie)
 Oferujemy :
 atrakcyjne zarobki,
 bezpieczną i legalną pracę - opłacone składki ZUS,
 dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,
 pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem opiekę i wsparcie naszych koordynatorów na terenie Niemiec,
 pokrywamy koszty podróży w obie strony
gwarantujemy wyżywienie i zakwaterowanie
 Wymagania :
znajomość języka niemieckiego- co najmniej na poziomie prostego porozumiewania się, opiekunowie muszą znać język w stopniu umożliwiającym komunikację z podopiecznymi, rodzinami, lekarzami,
 doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość

PRACA NA TERENIE NIEMIEC

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: medicahilfe1@gmail.com, lub kontakt telefoniczny Agata 734430420
Kontakt od poniedziałku do piątku w godz 9-16.30

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Medica
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 953
Dodane: 2016.06.14

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj