Następne »

Fizjoterapeuta- praca w Niemczech

Opis:

Szukasz pracy w zawodzie fizjoterapeuty na terenie Niemiec?

Chcesz:

 Poznać osobiście pracodawcę przed rozpoczęciem pracy?
 Podpisać niemiecką umowę o pracę na niemieckich warunkach?
 Otrzymać niemiecką nostryfikację dyplomu?

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ PRACY

Position: Physiotherapeut

Freie Arbeitsplätze: Berlin, München, Frankfurt, Dortmund, Gelsenkirchen, Castrop-Rauxel, Wattenscheid, Hockenheim, Sinsheim

Einsatzdatum: ab sofort

Stellenbeschreibung:
 Beschäftigung in Vollzeit
 Gehalt ab 1800 bis 2500 Euro/Brutto
 Zuschüsse zu Fortbildungen
 Ab 24 Tage Urlaub
Anforderungen:

 Abgeschlossene Ausbildung: Physiotherapeut (Magister und Bachelor)
 Selbstständigkeit und Verantwortung in Ihrem Beruf
 Deutschkenntnisse Niveau B1

Wir bitten um Zusenden von ausgefüllten Unterlagen an: physio@beta-aktiv.pl

Wir bieten auch telefonischen Kontakt direkt in Polen an:
00 48 505 123 391

Beta Aktiv GbR
E.Sobiech, A.M.Schimizek
Paul-Hartmann-Str. 61
89522 Heidenheim / Brenz
Fon: 07321 315 173
Fax: 07321 345 832
Homepage: www.beta-aktiv.com/de

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: BETA aktiv GbR
E-Mail: pflege-kraft@beta-aktiv.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 859
Dodane: 2014.10.11