Następne »

Wysokie prowizje- DORADCY WARSZAWA

Opis:

DYNAMICZNYCH
PRZEBOJOWYCH
TYLKO GRUBE RYBY W ŚWIECIE MAŁYCH PŁOTEK!!
Jeżeli do nich należysz aplikuj!
Jeżeli jesteś dynamiczny, komunikatywny, posiadasz silne umiejętności sprzedażowe i organizacyjne, chcesz nauczyć się nowych technik sprzedaży, to praca w sam raz dla Ciebie.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• PROWADZENIE GRUPY HANDLOWCÓW
• Prezentowanie oferty handlowej klientom biznesowym
• Czynne pozyskiwanie nowych klientów – podpisywanie umów
• Przestrzeganie realizacji planu sprzedaży
WYMAGANIA:
• Preferowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
• Dyspozycyjność
• Prawo jazdy kat. B
• Konsekwencja i wytrwałości w dążeniu do realizacji celów
• Umiejętność nawiązywanie relacji z innymi ludźmi, otwartość i komunikatywność
• Inicjatywa i przedsiębiorczość
• Sumienność i dobra organizacja pracy
OFERUJEMY:
• Wysokie wynagrodzenie
• Narzędzia do pracy: samochód,telefon.
• Współpracę z dynamicznie rozwijającą się i stabilną firmą
• Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych
• Pracę w przyjaznym zespole

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: julia hansen
E-Mail: julia.hansen.waw@gmail.com

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 797
Dodane: 2013.04.12