Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Szukany fizjoterapeuta oferta pracy w Hesji

Opis:

Szukamy Ciebie, fizjoterapeuto (mwd)
Jesteśmy małą, rodzinną przychodnią fizjoterapeutyczną, która cieszy się bardzo dobrą reputacją i szerokim spektrum rehabilitacji.
Szukamy Cię od zaraz lub w terminie, który tobie odpowiada.
Jeżeli jesteś fizjoterapeutą (m/k/d) i chciałbyś pracować w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, zgłoś się do nas.
Twoje zadania:
- fizjoterapia, drenaż limfatyczny,
- PNF (nieobowiązkowe)
- terapia manualna (nieobowiązkowa).
Twój profil:
- dyplom magistra/licencjata fizjoterapii, lubisz pracować z pacjentami
- masz już doświadczenie w drenażu limfatycznym lub chciałbyś się go nauczyć?
Co oferujemy?
- przyjazny i rodzinny zespół,
- własna baza stałych klientów,
- niemiecka umowa o pracę z pełnym pakietem socjalnym,
- 31 dni urlopu rocznie, po 38,5 godziny tygodniowo
- wynagrodzenie dopasowane do twoich kwalifikacji,
- wsparcie finansowe na kursy zawodowe, zakładowy program emerytalny
Wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? A wiec prześlij swoje CV bezpośrednio pod: praxis.michl@arcor.de Lub zadzwoń do nas: 00 49173-1793090. Czekamy na Twoją aplikację!
Physiotherapeutische Praxis
Edgar Michl
Inh. Heike Michl
Friedberger Straße 56
61169 Friedberg – Ockstadt - Deutschland

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Job Agenten Anna Schimizek