Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl
 

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Fizjoterapeuta oferta pracy w Erkrath Niemcy

Opis:

Jesteś fizjoterapeutą i szukasz nowego miejsca do pracy I rozwoju Zawodowego?
Drogi fizjoterapeuto,
miałem przyjemność współpracować z kolegą z Warszawy. Podobał mi się sposób, w jaki prowadził rehabilitacje i bardzo bym się cieszył, gdyby właśnie owa polska mentalność znów zagościła w naszej firmie. Zauważyłem jednak, że kluczem do sukcesu jest znajomość języka. Jeżeli się zdecydujesz na zatrudnienie u nas, czeka cię duże wyzwanie, ale moje doświadczenie nauczyło mnie, że może to zaowocować owocna i długofalową współpracą. Decydując się na nas jako twojego nowego pracodawcę, wybierasz prace w rodzinnej atmosferze. Jesteśmy niedużą firmą, w której każdy pracownik ma szanse na indywidualne traktowanie. Byłoby fajnie, gdybyś był zmotywowany do rozwijania swoich umiejętności zawodowych i personalnych oraz oczywiście do ciągłego podnoszenia wizerunku naszej firmy .
Zapraszam do naszego teamu. Nie czekaj, prześlij już dzisiaj swoje CV bezpośrednio do nas pod jstrate@gmx.de
Jesteśmy przychodnią rehabilitacyjną, która istnieje od ponad 20 lat w Erkrath na wschodnich obrzeżach Düsseldorfu. Do Erkrath można dojechać koleją miejską S-Bahn z głównego dworca w Düsseldorfie w 8 minut. Oprócz zwykłych usług fizjoterapeutycznych oferujemy również osteopatię, terapię dziecięcą i terapię skoliozy wg Schrotha. Wielu pulmonologów kieruje do nas pacjentów z mukowiscydozą, którymi opiekuje się dwóch naszych kolegów. Poszukujemy kolegi do rehabilitacji pacjentów dorosłych oraz młodzieży w zakresie ortopedii i neurologii.
Nasza przychodnia jest niewielkim lokalnym gabinetem z pacjentami, którzy doceniają nasza rodzinną atmosferę. Duże, przestronne pomieszczenia mieszczą się w nowo wybudowanym centrum zdrowia. Nasi fizjoterapeuci cenią sobie pracę w gabinetach o ponadprzeciętnym wyposażeniu, atrakcyjnych zarobkach oraz indywidualnych możliwościach rozwojowych.
Wynagrodzenie od 2.800 do 3.600 Euro.
Osoba kontaktowa:
Jan Henning Strate
Praxis für Physiotherapie Dos Santos
Bismarckstr. 8
40699 Erkrath
Tel. 0049 211 242071
jstrate@gmx.de
http://www.physio-dos-santos.de
https://www.instagram.com/p/Cb29zBvqrd-/

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Job Agenten Anna Schimizek
E-Mail: biuro@job-agenten.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1463
Dodane: 2022.04.06
Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj