Następne »

Fizjoterapeuta oferta pracy Kamenz Saksonia mieszkanie

Opis:

Oferta pracy dla fizjoterapeutów
Praxis für Physiotherapie und Gesundheit
Jacqueline Röseberg
Am Damm 4
01917 Kamenz
Dlaczego warto u nas pracować:
Nasze centrum fizjoterapii istniejące od 1992 roku poszukuje fizjoterapeuty w
pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Dzięki doskonałej orientacji na klienta
od kilku lat systematycznie powiększamy naszą bazę klientów, co czyni nas
największym centrum w regionie w dziedzinie fizjoterapii. Sukces ten opiera
się na traktowaniu każdego pacjenta tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.

Twoje zadania:
Indywidualna rehabilitacja pacjentów
Przygotowanie, protokołowanie i monitorowanie postępów leczenia
Działania administracyjne.
Twój profil:
Dyplom magister fizjoterapii, idealnie z doświadczeniem zawodowym
Dalsze szkolenia, w szczególności MT i / lub MLD (ale nie jest to konieczność)
Pracujesz chętnie w zespole oraz niezależnie.
Co cię oczekuje: Zaangażowany i zgrany zespół, świetna atmosfera pracy
Bezpieczna praca
Zarobek od 2.300 - 2.600 Euro brutto
Od 25 - 28 dni urlopu
Niemiecka umowa na czas nieokreślony z 6-miesięcznym okresem próbnym
Godziny pracy: od 8:00 - 19:00
Tygodniowy wymiar czasu pracy od 20 do 40 godzin
Mieszkanie za 270 Euro miesięcznie
Dofinansowanie kursu języka niemieckiego
Dofinansowanie szkoleń zawodowych, szkolenia wewnętrzne.
Ciekawa/y?
Zgłoś się do nas teraz wysyłając nam dokumenty aplikacyjne na adres
info@roeseberg.com
Praxis für Physiotherapie
und Gesundheit
Am Damm 4
Telefon: 0049 (03578) 302970
Telefax: 0049 (03578) 303036
Email: info@roeseberg.com
www.roeseberg.com

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Job Agenten Anna Schimizek