Następne »

Fizjoterapeuta – praca w Niemczech

Opis:

Atrakcyjna praca dla fizjoterapeutów w Niemczech

Na zlecenie niemieckich pracodawców, ośrodków rehabilitacyjnych z róznych rejonów Niemiec poszukujemy fizjoterapeutów.
Miejsca pracy: nowoczesne szpitale, kliniki, gabinety rehabilitacyjne

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe wyższe magister fizjoterapeuta
- Znajomośc języka niemieckiego min. B1
- Mile widziana niemiecka Urkunda
- Mile widziane prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

- wsparcie polskiego koordynatora przez cały proces rekrutacyjny oraz po podjęciu pracy (w tym pomoc w procesach rejestracyjnych)
- przeprowadzenie procesu nostryfikacji Twojego dyplomu
- umowę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą z całym pakietem socjalnym,
- atrakcyjny zarobek równoznaczny z zarobkiem niemieckiego pracownika
- gwarancje legalnej pracy bez ponoszenia kosztów związanych z naszym pośrednictwem
- dofinansowania do kursów MT, MLD, Bobath itd. oraz do kursu językowego
- wprowadzenie w zakres obowiązków
- i wiele innych beneficytów – w zależności od pracodawcy

Po szczegółowe informacje zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu!!

Kontakt:

office@beta-active.de
+48 574 699 866
+49 151 664 32772
+49 7322 9587101

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Beta-active
E-Mail: office@beta-active.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1218
Dodane: 2019.03.04