Klinika rehabilitacyjna w Szwajcarii poszukuje lekarza na oddział wewnętrzny

RENOMOWANA KLINIKA REHABILITACYJNA W TZW. SCHWEIZER MITTELLAND (LUZERNA) POSZUKUJE LEKARZA NA ODDZIAŁ WEWNETRZNY (100%).

WYMAGANIA:
 Ukończone studia lekarskie
 Język niemiecki na poziomie B2/C1
 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (anglojezyczni pacjenci)
 Specjalizacja nie wymagana
 Gotowość do pracy na oddziale wewnętrznym
 Profesjonalizm i kompetencja w kontaktach z pacjentami

OFERUJEMY:

 Zarobek dla lekarza po studiach oD 7000 SFr
 Z dwuletnim doświadczeniem zawodowym od 7500 SFr
 Zakwaterowanie w cenie ok. 500 SFr
 Wprowadzenie w zakres obowiązków

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu poprzez:

• maila na: office@beta-active.de , pflege-kraft@beta-aktiv.de
• telefon: +49 7322 9587101
• telefon: +48 574 699 866

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Beta-active
E-Mail: office@beta-active.de

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1087
Dodane: 2017.12.03