Samochody używane
Serwis ogłoszeniowy. Zapraszamy do zamieszczania darmowych ogłoszeń związanych z samochodami używanymi. Największa baza ogłoszeń.
www.samochodyuzywane.com.pl

Praca - darmowe ogłoszenia

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Dam pracę   Szukam pracy   Inne
Ogłoszenie

« Poprzednie

Następne »

Inwetaryzacje pod OZE

Opis:

Opis stanowiska pracy
W związku z rozwojem naszej firmy i systematycznym wzrostem wykonywanych przez nas zleceń poszukujemy pracowników i współpracowników.

Na dzień dzisiejszy dysponujemy 3 wolnymi etatami. Osoby pracujące na tym stanowisku będą odpowiedzialne za sprawdzanie możliwości technicznych montażu odnawialnych źródeł energii oraz przeprowadzanie wizji lokalnych na obiektach.
Praca w delegacjach na terenie całej Polski w systemie 10 dni w miesiącu wolnych pozostałe dni w delegacji w różnych konfiguracjach wyjazdowych.
Oferujemy po naszej stronie zatrudnienie na umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem, premie zadaniowe i uznaniowe, zakwaterowanie, samochód służbowy i inne niezbędne narzędzia służące do prawidłowego i rzetelnego wykonywania pracy.
Jeśli nie boisz się delegacji, odpowiada Ci kontakt z ludźmi i lubisz pracę ze zgranym zespołem to ta praca jest właśnie dla Ciebie.
Każdy z wybranych przez Nas kandydatów zostanie wysłany na tygodniowy okres próbny w terenie w celu zapoznania się z systemem i sposobem pracy w naszej firmie, po pomyślnie zaliczonym okresie próbnym następuje zatrudnienie na 1 miesiąc, następnie na 6 m-c, a po tym okresie zatrudnienie na czas nieokreślony.

Wymagania:
- bardzo wysoka gotowość do wyjazdów służbowych, delegacje na terenie całej Polski
- znajomość zagadnień związanych z branżą odnawialnych źródeł energii
- mile widziane doświadczenie w dziedzinie hydrauliki, instalacji, lub doświadczenie w montażu urządzeń
- wysoka kultura osobista
- znajomość rysunku technicznego
- znajomość programu autoCad
- prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu pojazdu

Oferujemy:
- zatrudnienie na umowę o pracę, lub założenie własnej działalności ( istnieje możliwość udziału w opłacie ZUS )
- stałe wynagrodzenie minimalne
- samochód służbowy
- telefon i inny sprzęt niezbędny do wykonywania prac
- premie uznaniowe
- premie zadaniowe
- gwarancja zatrudnienia, ciągłości pracy
- szkolenia i możliwości rozwoju
- praca w zgranym zespole

Wszystkie osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV

Zapraszamy do współpracy.
AdMat-Eko - Energia Odnawialna.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: AdMat-Eko
E-Mail: biuro@admateko.pl

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 1046
Dodane: 2017.08.09

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj